Kontakt

Przedsiębiorstwo Chemiczne "ChemArgo"

ul. 1 Maja 33
42 - 290 Blachownia

Telefony:

tel. + 48 602 336 172
fax. + 48 34 320 42 73
tel.kom. +48 602 336 172
e-mail: chemargo@chemargo.pl

Promocje

Wszystkie artykuły są nowe i nieużywane z wyjątkiem tych, w których opisie zaznaczono inaczej. Stan magazynowy może ulec zmianie ze względu na sukcesywną sprzedaż. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Po wyczerpaniu stanu magazynowego możemy zaproponować te same towary pochodzące jednak z nowych dostaw, co wiąże się z innymi cenami. Jeżel...

Wszystkie artykuły są nowe i nieużywane z wyjątkiem tych, w których opisie zaznaczono inaczej. Stan magazynowy może ulec zmianie ze względu na sukcesywną sprzedaż. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Po wyczerpaniu stanu magazynowego możemy zaproponować te same towary pochodzące jednak z nowych dostaw, co wiąże się z innymi cenami. Jeżeli jakiś asortyment nie jest produkowany zaproponujemy artykuły alternatywne.

W przypadku Państwa zainteresowania  prosimy o kontakt pocztą elektroniczną. Podane ceny dotyczą jednostkowej ilości danego wyrobu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany oferty. Na życzenie możemy wysłać dodatkowe fotografie oferowanych artykułów.

Informacje podane na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów KPC.

Więcej

Promocje Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów