Kontakt

Przedsiębiorstwo Chemiczne "ChemArgo"

ul. 1 Maja 33
42 - 290 Blachownia

Telefony:

tel. + 48 602 336 172
fax. + 48 34 320 42 73
tel.kom. +48 602 336 172
e-mail: chemargo@chemargo.pl

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy szeroki zakres sprzętu laboratoryjnego oraz specjalistyczne wyroby z branży chemicznej do zastosowań profesjonalnych. Specjalizujemy się m.inn. w wyposażeniu związanym z kontrolą paliw płynnych, alkoholi oraz różnego rodzaju pojemników, sond  i naczyń do poboru i przechowywania ww. Oferujemy także własnej produkcji żel parafinowy o różnej twardości wykorzystywany głównie do wyrobu świec ozdobnych. Jako jedyna f-ma w kraju oferujemy surowiec do produkcji twardych świec transparentnych.  Jesteśmy dystrybutorem m.in parafiny płynnej znajdującej wiele zastosowań.

W związku  z przebudową strony informacje mogą być niekompletne. Więcej informacji udzielamy drogą elektroniczną - prosimy o przesłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy.

Jednocześnie zaznaczamy że wszystkie informacje zawarte w materiałach nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany oferty bez informowania o tym zainteresowanych. Zamieszczone fotografie nie przekazują rzeczywistych cech prezentowanych przedmiotów.  W celu weryfikacji informacji zalecamy wysłanie zapytania z menu Kontakt.

Informacje zawarte na stronie P.Ch."ChemArgo" oraz stronach pokrewnych nie mogą służyć jako wskazówki do zastosowania konkretnych produktów w sposób inny niż gwarantowane przez P.Ch."ChemArgo".

Sprzedaż prowadzimy tylko i wyłącznie podmiotom gospodarczym. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Nie prowadzimy sprzedaży pod adresem rejestrowym firmy. Odbiór osobisty towaru wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu. Standardowo towar wysyłamy firmą kurierską DHL.