Kontakt

Przedsiębiorstwo Chemiczne "ChemArgo"

ul. 1 Maja 33
42 - 290 Blachownia

Telefony:

tel. + 48 602 336 172
fax. + 48 34 320 42 73
tel.kom. +48 602 336 172
e-mail: chemargo@chemargo.pl

Wszystkie artykuły są nowe i nieużywane z wyjątkiem tych, w których opisie zaznaczono inaczej.

Stan magazynowy może ulec zmianie ze względu na sukcesywną sprzedaż. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów lub (i) do końca 2014 roku. Po wyczerpaniu stanu magazynowego możemy zaproponować te same towary pochodzące jednak z nowych dostaw, co wiąże się z innymi cenami. Jeżeli jakiś asortyment nie jest produkowany zaproponujemy artykuły alternatywne.

W przypadku Państwa zainteresowania  prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.

Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki. Do f-ry sprzedaży doliczamy koszty transportu i pobrania (o ile nie dokonano przedpłaty na konto). Koszty przesyłki wyliczane są indywidualnie w zależności od jej zawartości i związanej z tym wielkości opakowania. Koszty pobrania wynoszą od 7,00 zł + 23% VAT. Podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23% o ile nie zaznaczono inaczej.

Sprzedaż prowadzimy wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.
Na wszystkie artykuły wystawiamy f-rę VAT.

Podane ceny dotyczą jednostkowej ilości danego wyrobu. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany oferty. Na życzenie możemy wysłać dodatkowe fotografie oferowanych artykułów.

Towar wysyłamy f-mą DHL w terminie do 7 dni roboczych od wpływu zamówienia. Przy zamawianiu prosimy o powołanie się na "Wyprzedaże" i podanie ceny artykułu w celu uniknięcia nieporozumień.

Informacje podane na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów KPC.